לכל תעלומה אנחנו הכתובת

השאירו פרטים ונגיע לתשובה

  לכל תעלומה אנחנו הכתובת

  השאירו פרטים ונגיע לתשובה

   איתור נכסים

   איתור נכסים נעשה עבור לקוחות פרטיים, עסקיים, מוסדיים ואחרים. כל אחד מהם רוצה לקבל את המידע הסמוי הספציפי הנ"ל שאינו יכול להשיגו בעצמו. קבלתו יסייע מאוד לקבלת החלטות, אסטרטגיות, אופרטיביות ואחרות. המידע חייב להיות מושג בדרכים חוקיות כדי  שיוכר בבתי משפט. חברת ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע רב ערך.

   איתור נכסים בסיטואציות שונות

   איתור נכסים נעשה במצבים שונים בהם מצויים מזמיני השירות: בן זוג הרוצה להתגרש מעוניין לדעת אם ברשות בן זוגו קיימים נכסים שהסתיר מפניו. בעל חוב, כמו בנק או מוסד אחר, רוצה לדעת אם לחייב יש נכס שניתן לעקל, המוסד לביטוח לאומי וגופים אחרים רוצים לאמת את היקף הרכוש והנכסים הקיימים אצל מבקש קצבאות וסיוע. כאשר מתקבל פסק דין ויש צורך ורצון לממשו באופן המיטבי ביותר. מקרה אחר הינו כאשר בעל עסק רוצה להכניס שותף ומעוניין להכיר את מצבו הכלכלי. נסיבות אחרות הן לצורך חלקה בירושה, בעת עריכת הסכמי ממון וכדומה. את המידע אוספים בשיטות שונות, ולרוב, על ידי חיפוש במאגרי מידע ייחודיים ביניהם פרטיים ומוסדיים. אמצעים אחרים על ידי מעקבים אחר האובייקטים היכולים להוביל לנכס קיים ועוד. החוקר משתמש באמצעים שונים כדי לגלות את קצה החוט הנדרש לו. כך מצלמות, משקפות, מכשירי הקלטה וציתות ועוד.

   דו"ח מסודר בנושא איתור נכסים

   לאחר סיום הבדיקות יגיש החוקר דו"ח על הנכסים שאותרו ( אם אותרו כאלו). הוא כולל תיאורי הנכס, כתובת ובמקרים אחרים גם נסח טאבו. בנוסף, צילומים וסרטונים שלהם. קבלת מידע חשוב כזה יכולה לסייע רבות למזמין היכול להשתמש בו לצרכיו.

   שירות באיכות גבוהה

   חברת ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא כולל ייעוץ, שירותים נלווים קשורים, דו"חות המשמשים כאסמכתאות לתביעה, מחירים נוחים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהתמחות בתחום, ממתן שירות מעולה ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. הם ישמחו להעמיד את יכולותיהם וכישוריהם ואת התשתית הקיימת לטובת נוספים.

   דו"ח מסודר בנושא איתור נכסים

   איתור נכסים עזובים

   איתור נכסים עזובים נעשה על ידי חוקרים פרטיים מיומנים לטובת אנשים וגורמים אחרים. המידע מצוי ביחידה לאפוטרופוס הכללי של משרד המשפטים. כל אזרח יכול לקבל אצלו שירותים אבל אנשים אשר אינם מתמצאים ומסתדרים בבירוקרטיה הכרוכה בכך יכולים לבקש שירות מחברת חקירות. מדובר על נדל"ן, כספים צבורים, מיטלטלין וזכויות. חברת ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע חשוב.

   איתור נכסים עזובים – חשיבות רבה לאיתור במועד

   איתור נכסים עזובים יש לעשות תוך מועד מסוים. האפוטרופוס הכללי שומר את הזכות לאתר ולקבל נכס עד למועד מסוים בחוק. מעבר לפרק זמן זה – הנכס עובר לבעלות המדינה. חיפוש נכסים נעשה בנסיבות שונות כאשר בן משפחה רחוק בגר בחו"ל יודע או חושב שקיים נכס כזה, כאשר מתגלה מידע מקריאה של זיכרונות/יומנים אישיים של בן משפחה ועוד. אנשים שאין להם את הידע או היכולת הטכנית לעסוק בכך נזקקים לייעוץ וטיפול של בעלי מקצוע. חוקר פרטי יודע לאתר נכסים עקב ניסיונו והידע שברשותו גם חיפוש שאינו מניב תוצאות יכול להועיל ולהרגיע חששות.

   שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים

   תהליך החיפוש מתחיל עם פגישה עם הלקוח  בו יימסרו לחוקר פרטים נדרשים אודות הנכס ובמידת האפשרות גם ההיסטוריה והסיפור שלו ועליו. לאחר סיום הבדיקות יגיש החוקר דו"ח על החיפוש ועל הממצאים. במידה ואותרו נכסים הוא ירשום אותם ואת מיקומם. לדוגמא: אם זה נדלן – אז בטאבו. נכסים כספיים במוסד הפיננסי  בו הם נמצאים וכן הלאה.  כך, על מנת שניתן יהיה לפנות לאפוטרופוס הכללי ולתבוע אותם. הוא יכול גם לסייע בהגשת התביעה באמצעות ייפוי כוח שיוענק לו מהלקוח.

   שירות מעולה ומסור

   חברת ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא כולל ייעוץ, שירותים נלווים קשורים, דו"חות מפורטים, מחירים נוחים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהתמחות בתחום, ממתן שירות מעולה ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. הם ישמחו להעמיד את יכולותיהם וכישוריהם ואת התשתית הקיימת אצלם לטובת נוספים.

   שתף את המוצר

   אנחנו נתצפת בשבילך השאר פרטים ונפתור את התעלומה