לכל תעלומה אנחנו הכתובת

השאירו פרטים ונגיע לתשובה

  לכל תעלומה אנחנו הכתובת

  השאירו פרטים ונגיע לתשובה

   איתור אנשים

   איתור אנשים  שנעלמו הינו מורכב מאחר, ובמרבית המקרים, הם אינם רוצים להתגלות. הם מטשטשים את דרכי ההעלמות שלהם ומיקומם, אך ניתן לגלותם בשיטות שונות. הסיבה לחיפוש אחריהם נובע מדאגה של קרוביהם, עקב חובות כספיים, מרצון לאתר קרובי משפחה רחוקים ועוד. במקרים רבים, מועדף חיפוש דיסקרטי כזה על פנייה למשטרה. חברת ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע חשוב.

   איתור אנשים – גם בחו"ל

   איתור אנשים נעשה בישראל וגם בחו"ל. על החוקר לקבל מידע ראשוני וקצה חוט ממנו הוא אמור להמשיך במשימה. המקרים הינם מגוונים. כך כאשר בן או בת נעלמים מהבית מה שמשפיע במיידית לרעה על ההורים.  ניתן למצוא בעלי חוב שבורחים מתוך כוונה שלא להחזירו. במקרים אחרים מנסים לאתר אדם שזכאי לקבלת ירושה. כמו כן, לאתר אדם מסוים היכול לסייע לחקירה מסוימת מתנהלת ועוד. פנייה למשרד חקירות יכולה להזניק את החקירה קדימה במהירות רבה. המשטרה אינה עוסקת בחקירות מהסוג הזה אלא כאשר קיים חשש לפלילים, מה עוד שהיא טרודה בנושאים דחופים אחרים. החיפוש נעשה בשיטות שונות. כך על ידי בדיקה במאגרי מידע, מעקבים אחר אובייקטים קשורים, תצפיות ועוד. יש לחוקר שלל אמצעים טכנולוגיים ואחרים כמו: מצלמות, מכשירי ניווט, מכשירי ציטוט, משקפות ועוד.

   תהליך מורכב

   לאחר קבלת המידע הראשוני מהלקוח יבצע החוקר סדרת פעולות. חיפוש במאגרי  מידע עשוי למצוא מגורים חדשים, מספרי טלפון בהם הוא עושה שימוש, איתור כתובות חדשות ועוד. איתור משלים כולל לאנשים החבים כסף נעשה על ידי איתור עקבות לשימוש בכרטיס אשראי, בביט וכדומה. שיטות אחרות הן על ידי תשאול אנשים מהמעגל הקרוב לנעלמים, מחיפוש במקומות בהם הם היו נוהגים להסתובב ועוד.

   שירות איתור אנשים מחברה בעלת שם

   חברת ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא כולל ייעוץ, דו"ח, מחירים נוחים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהתמחות בתחום, ממתן שירות איכותי ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. הם ישמחו לשרת נוספים.

   שירות איתור אנשים מחברה בעלת שם

   איתור אנשים בישראל

   איתור אנשים בישראל נחשב למשימה מורכבת. מרבית המשימות שמקבל חוקר פרטי אינן בעלי גוון פלילי המחייב מעורבות משטרה. לרוב, האנשים שנעלמו אינם רוצים להתגלות ומסווים את מיקומם. האיתור נעשה על פי בקשת הורים או בני משפחה מודאגים, על ידי אנשים שחייבים להם כסף, רצון לאתר קרובי משפחה ועוד. חברת ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע רב ערך.

   איתור אנשים בישראל – בשיטות שונות

   איתור אנשים בישראל נעשה בשיטות שונות. החוקר מקבל מהלקוח קצה חוט אחד או יותר וממנו הוא מתחיל את החקירה. הבקשות הן מגוונות. כך הורים מודאגים שאחד מילדיהם נעלם מהבית, בעלי חוב שאינם יכולים או רוצים לשלם חובם נעלמים למקום מסתור ומטשטשים את עקבותיהם. יש מקרים לחיפוש קרובים רחוקים, מקרים אחרים נועדו לגלות אנשים שקבלו ירושה ואינם מודעים אליה. לעיתים, מחפשים אדם היכול להוסיף מידע בחקירה מורכבת מתנהלת וכן הלאה. החיפוש נעשה על ידי בדיקה במאגרי מידע של המדינה, של מוסדות אחרים ועוד. כך על פי מספרי זהות ופרטים מזהים אחרים. חיפוש אחר יכול להתבצע על ידי מעקבים ותצפיות וזאת, רק לאחר שקיים כיוון ראשוני. החוקר משתמש במשקפות ומצלמות בעלות עדשות מיוחדות ובציוד טכנולוגי מגוון.

   השקעת מאמץ רב

   התהליך הינו מאומץ ומקדישים לו שעות רבות. חיפוש במאגרי  מידע יכול לארוך שעות ארוכות ונועד לגילוי מגורים חדשים, מספרי טלפון בהם הוא עושה שימוש, איתור כתובות שלא היה ידוע עליהם וכדומה. איתור בעלי חוב נעשה על ידי גילוי עקבות לשימוש בכרטיס אשראי, בביט וכדומה. ניתן למצוא עקבות גם לאחר תשאול אנשים מהמעגל הקרוב לנעלמים, מחיפוש במקומות בהם הם היו נוהגים לשהות ולבלות ועוד.

   שירות מחברה בעלת התמחות

   חברת ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא כולל ייעוץ, הקשבה והפנמה, הגשת דו"ח, מחירים נוחים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירות איכותי ללקוחות רבים לאורך זמן וכדומה. הם ישמחו לשרת נוספים.

   חקירות איתור אנשים

   חקירות איתור אנשים

   חקירות איתור אנשים נדרשות במקרים שונים שרובם אינם בעלי גוון פלילי. הוא נעשה עבור אנשים פרטיים, אנשי עסקים וגופים עסקיים אחרים. כך הורים המחפשים ילדיהם, נושים את האנשים שחייבים להם כספים ועוד. מדובר על משימה מורכבת שכן האנשים הללו אינם רוצים להתגלות ומטשטשים עקבותיהם. חברת ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע רלוונטי.

   חקירות איתור אנשים – על פי מידע ראשוני

   חקירות איתור אנשים מתחילות עם קבלת מידע ראשוני השופך אור על הסיבות האפשריות להיעלמות. הוא גם מספק קצה חוט אחד או יותר ממנו אפשר להתחיל בחקירות. נדרשות מספר פגישות ושיחות עם הלקוחות. כך עם הורים מודאגים שמחפשים את בניהם או בנותיהם, אדם או גורם עסקי שהחייב שלו נעלם והותיר אחריו חובות, אנשים המחפשים קרובי משפחה רחוקים, חיפוש אחר יורשים שאינם מודעים לכך שקבלו ירושה, חיפוש אדם שיכול לספק מידע על חקירה מורכבת מתבצעת ועוד. החיפוש מתבצע במאגרי מידע ממשלתיים ואחרים. מידע אחר יכול להתקבל על ידי מעקבים רכובים ורגליים ותצפיות. כאן נעזרים במשקפות, מצלמות, ציוד טכנולוגי מיוחד וכדומה. הפעולות הללו מתבצעות רק לאחר שקיים מידע ספציפי על האפשרות להימצאות האובייקט  במקום מסוים.

    חיפוש מאומץ

   התהליך מחייב השקעת זמן וסבלנות. חיפוש במאגרי מידע נעשה על פי מספרי זהות ואמצעים אחרים. הרצון הוא לגלות כתובות חדשות למקומות מגורים אפשריים, מספרי טלפון בהם עושים שימוש ועוד. חיפוש אחרי בעלי חוב נעשה לגילוי עקבות שימוש כרטיסי אשראי או בביט וכדומה. ניתן גם לשאול אנשים מהמעגל הקרוב של האובייקט, וכן, לבדוק במקומות בהם הוא נהג לשהות, לשוטט, לבלות וכדומה. לעיתים משלבים את כל השיטות לחיפוש אינטנסיבי.

   שירות מקצועי, דיסקרטי ואמין

   חברת ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא כולל ייעוץ פרטני, הגשת דו"ח, מחירים נוחים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירות איכותי ללקוחות רבים לאורך זמן וכדומה. הם ישמחו להעמיד את יכולותיהם וכישוריהם לנוספים.

   שתף את המוצר

   אנחנו נתצפת בשבילך השאר פרטים ונפתור את התעלומה