לכל תעלומה אנחנו הכתובת

השאירו פרטים ונגיע לתשובה

  לכל תעלומה אנחנו הכתובת

  השאירו פרטים ונגיע לתשובה

   פוליגרף אמינות

   במצבים שבהם נדרשת ידיעה ודאית ככל האפשר של האמת נשקל השימוש ב"גלאי שקר" הלא הוא מכשיר הפוליגרף. על-מנת שניתן יהיה לייחס לממצאי פוליגרף אמינות מלאה חובה לעבור את הבדיקה עם אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים. חברת ש. כספי עוסקת בתחום החקירות, המעקבים, הייעוץ הביטחוני ובדיקות פוליגרף לעובדים ולא רק מזה שנים רבות, ומוכרת בזכות המומחיות יוצאת הדופן וההקפדה על סטנדרטים גבוהים במיוחד.

   איך מבטיחים לבדיקת פוליגרף אמינות מרבית?

   • דגם מתקדם – מכשירי הפוליגרף מנטרים מספר מדדים פיזיולוגיים כדי לזהות אמירת שקר: דופק, נשימה עליונה (בחזה), נשימה תחתונה (בסרעפת), לחץ דם ומוליכות חשמלית של העור (שמהווה אינדיקציה להזעה, תופעה נפוצה תחת לחץ שמאפיין את מי שאינו אומר אמת וחושש להיחשף). חברת ש. כספי מבצעת את הבדיקות בעזרת המערכת הממוחשבת של חברה קנדית מובילה בתחום בשם LIMESTONE.
   • בודקים בעלי ניסיון עשיר – שיודעים לזהות מיד כל ניסיון למניפולציות כאלה ואחרות מצד הנבדקים במטרה להטות את התוצאות ולשבש את הבדיקה.
   • ניסוח מדויק של השאלות – כל בדיקת פוליגרף כוללת 3 סוגי שאלות, כולן תמציתיות ומנוסחות בקפידה:
    • שאלות מהותיות, שמוגדרות גם "חמות" – שאלות שנועדו לאפשר את חקר האמת ושהנבדק אליהן עוד לפני החיבור לפוליגרף.
    • שאלות "קרות" – שאין להן קשר לבירור העובדות החשובות. המטרה שלהן היא ליצור בסיס השוואה בין תגובות פיזיות לשאלות שונות ולדרבן את הנבדקים לומר אמת ורק אמת.
    • שאלות סרק – שאלות שתפקידן הוא להציג בפני הנבדק את היכולות של הפוליגרף להבחין בין אמת לשקר.

   מיומנות גבוהה בכל סוגי בדיקות הפוליגרף

   על-מנת להקנות לתוצאות בדיקות פוליגרף אמינות מרבית נדרשת כאמור מיומנות גבוהה במיוחד מצד אנשי המקצוע שמגבשים את רשימת השאלות, מתפעלים את המכשיר המתקדם ומנתחים את הממצאים. הצוות של מכון פוליגרף ש. כספי צבר ניסיון רב במגוון רחב של בדיקות מסוג זה – קבלה לעבודה, חשדות להתנהלות לא הולמת מצד עובדים, בדיקות תקופתיות, בגידות ועוד. היכולות הגבוהות והמחויבות המלאה לחקר האמת באות לידי ביטוי בכל בדיקה ובדיקה, כך שהלקוחות יכולים לסמוך בראש שקט לגמרי על התוצאות.

   שתף את המוצר

   אנחנו נתצפת בשבילך השאר פרטים ונפתור את התעלומה