לכל תעלומה אנחנו הכתובת

השאירו פרטים ונגיע לתשובה

  לכל תעלומה אנחנו הכתובת

  השאירו פרטים ונגיע לתשובה

   מכון פוליגרף ברמת גן

   בדיקות פוליגרף הן אמצעי אמין ויעיל לבירור האמת במגוון רחב של מצבים ובהם חשד לבגידה, מעילות בתוך חברה, סכסוכים עסקיים, קליטת עובדים חדשים או קידום לתפקידים בכירים, ועוד. על-מנת להבטיח תוצאות מדויקות לחלוטין וראש שקט באמת לכל מי שנדרש לקבל החלטות על סמך התוצאות, חשוב לעבור את הבדיקה עם מומחים מנוסים. חברת ש. כספי מפעילה מכון פוליגרף ברמת גן ומבצעת את כל סוגי הבדיקות תוך הקפדה על דיסקרטיות מוחלטת, יושרה ללא פשרות ומקצועיות גבוהה.

   באילו מקרים כדאי להיעזר בחוות דעת של מכון פוליגרף ברמת גן?

   מכשיר הפוליגרף מאפשר את חקר האמת, ברמת ודאות גבוהה במיוחד, במצבים הבאים:

   • בדיקות תקופתיות לעובדים – על-מנת למנוע הונאות, גניבות, ריגול תעשייתי, הדלפות וכל התנהלות בלתי הולמת אחרת.
   • הליך מיון מועמדים לתפקיד מסוים – בין אם מדובר על עובד חדש בעסק ובין אם על קידום עובדים קיימים, בדיקת פוליגרף שמבוצעת באופן מקצועי מסייעת למקבלי ההחלטות לוודא התאמה מיטבית לתפקיד רגיש.
   • אימות גרסה – חשוד בביצוע עבירות או בהתנהגות לא נאותה רשאי לבצע בדיקת פוליגרף. ממצאי המערכת המתקדמת מספקים אינדיקציה טובה מאוד לגבי אמיתות הגרסה שלו.
   • חשד לבגידה – מקרים רגישים במיוחד שכן מצד אחד כל ספק עלול לערער את מערכת היחסים ומצד שני הטחת האשמות לא מבוססות עלולה גם כן לפגוע בזוגיות ובמשפחה. הסכמה לעבור בדיקת פוליגרף מבטיחה לבני הזוג שקט נפשי.

   חשוב להדגיש כי על-פי החוק לא ניתן לחייב אדם לעבור בדיקת פוליגרף. סירוב להיבדק לא מהווה ראייה פלילית, אולם באופן טבעי ניתן לייחס לו משקל בקבלת החלטות בתחום הבין-אישי או התעסוקתי.

   ניסיון נרחב, אמינות ללא פשרות

   משרד חקירות ש. כספי מפעילה מכון פוליגרף ברמת גן אשר מתאפיין באמינות גבוהה. שמעון כספי, מנהל החברה, כיהן בעבר כיו"ר איגוד בודקי הפוליגרף הממוחשב. הוא מבצע בדיקות באמצעות המכשיר שזכה לכינוי גלאי אמת מזה למעלה מ-20 שנה, והניסיון העשיר שצבר בא לידי ביטוי בכל בדיקה ובדיקה. השירות המצוין כולל תכנון מוקפד של השאלות, שימוש בתוכנת מחשב מתקדמת לניתוח התוצאות, רגישות מרבית והגעה אל האמת וכל האמת בכל מצב.

   שתף את המוצר

   אנחנו נתצפת בשבילך השאר פרטים ונפתור את התעלומה