לכל תעלומה אנחנו הכתובת

השאירו פרטים ונגיע לתשובה

  לכל תעלומה אנחנו הכתובת

  השאירו פרטים ונגיע לתשובה

   חקירות סייבר

   כשארגון חושד שקיים כנגדו איום דרך רשת האינטרנט, מומלץ לשכור שירותי חקירות סייבר. בעולם בו ניתן לבצע פעולות רבות כמעט אינסופיות דרך המחשב, סיכונים של דליפות מידע רגיש וסחיטות כספיות הם דבר שבשגרה אצל חברות עסקיות, ארגונים פיננסים וביטחוניים. לכן, מומלץ ביותר לא להתמודד עם בעיות כאלו לבד, אלא לשכור את שירותיהם של משרדי חקירה שמוסמכים לטפל בעניין. משרד ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ מתמחה במגוון של תחומי חקירה ובילוש עם נגיעה בעולם הסייבר.

   מה צריך לדעת על חקירות סייבר?

   פצחני רשת והאקרים מגלים כל הזמן שיטות כיצד לסחוט ארגונים בשביל תשלומי כופר, או לחלופין עובדי חברה לשעבר שיש ברשותם גישות למידע רגיש בחברה בה הם עבדו. אלו רק כמה מהדוגמאות חקירת סייבר יכולות לתת מענה עבורן. חברת ש. כספי מחזיקה ברשותה צוותי חקירה מנוסים ומיומנים שיודעים לתפעל אירועים שכאלו, כמו גם:

   • חקירת סייבר מודיעינית: בהתאם לסוג הפגיעה ואופי החברה בה התרחש איום או תרחיש הונאה, משרד החקירות של ש. כספי יבנה צוות חוקרים מיוחד שיידע לטפל באירוע, כמו גם איסוף מודיעין דרך רשת האינטרנט בצורה מדוקדקת ויסודית, מעקב אחר התנודות של החשודים עד להבאתם לדין.
   • חקירות ומעקבים אחר איום מבפנים: קורה ובארגונים גדולים יש אנשים להם קיימת גישה למשאבים של החברה. אלו יכולים להיות משאבים כספיים או מידע רגיש עם חשיבות עליונה. הם יכולים לנצל זאת לרעה ולפגוע בחברה. לכן, צוות החוקרים יכול לבצע בדיקה רחבת הקף של ומעקב אחר כל פעולות וצעדי העובדים החשודים, עד להבאת ראיות לפעולה זדונית.
   • אי אמון בין אנשים: לא רק לארגונים גדולים חקירות בעולם הסייבר מתאימות. לפעמים יש כנגד אנשים פרטיים איומים מהרשת, גם להם משרד החקירות של ש. כספי יכול לתת מענה.

   חקירות סייבר – מעקב, איתור ובילוש בתחום הרשת

   קיימת כנגדכם הונאת רשת? מישהו מנסה לחתור תחתכם ולרמות אתכם דרך פלטפורמות האינטרנט? גשו עוד היום אל חברת ש. כספי ותוכלו לקבל ייעוץ מקצועי ושירות חקירת סייבר שתביא סוף לדאגות שלכם לתמיד.

   חוקרי סייבר

   שתף את המוצר

   חקירות סייבר מודיעין עסקי

   עסקים וחברות חשופים כל הזמן לאיומים מבית ומחוץ, והם נעזרים בשירותי חקירות סייבר מודיעין עסקי. האקרים שמעוניינים להדליף מידע חסוי תמורת כופר, עובדי חברה עוברים על אינטרסים המנוגדים לארגון ומשמשים כ"חפרפרות" או מקורות מידע שיכולים להיות חשופים לכל הם רק כמה דוגמאות לאיומים אפשריים. במקרים של תקיפות מסוגים אלו פונות החברות אל ארגוני חקירה מקצועיים. חברת ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ היא אחת מהחברות המצליחות ביותר שיכולה לספק פתרונות ומענים של תקיפות סייבר.

   חקירות סייבר מודיעין עסקי – איסוף מודיעין כאסטרטגיה להגנה על העסק

   אם גם אתם נתקלתם בחשד להונאה או אפילו תרצו לדעת כיצד להגן על העסק שלכם מבעוד מועד מפני איומים, פנו עוד היום אל חברת החקירות ש. כספי וקבלו מגוון שירותים רחב שיחזיר לעסק שלכם את הבטחון הראוי לו.

   כל מה שצריך לדעת על חקירות סייבר מודיעין עסקי

   הדבר הכי חשוב לחברה זה לשמור על מוניטין של מקום מוגן ובטוח. חשדות הכי קטנים שעולים בנוגע לאבטחת מידע יכולים לשבש עסקאות עתידיות ולפורר ארגונים מהיסוד. לכן, חשוב לפנות לגורמי חקירת סייבר בהקדם האפשרי כדי להתמודד מול אירועים חריגים ולהקטין את הנזק הנגרם. כשפונים אל חברת ש. כספי בנוגע לחקירות של מודיעין עסקי חשוב לדעת:

   • חקירות בחו"ל – ייתכן וגורם עוין פועל מחו"ל. זה יכול להיות לקוח או עובד של החברה שיש לו קשרים עם מדינה זרה ומנסה להדליף מידע. במקרים כאלה מבוצע מעקב פיזי ואינטרנטי אחר החשוד, כמו גם מעקב אחר חשבונות פיננסיים, השקעות ופעולות שביצע ברשת.
   • העברות כספים – במקרים של העברות כספים ותחקור אחר חשבונות כסף נזיל. לעתים זה יותר מתאים ללקוחות בודדים, החושדים כי מישהו קרוב כמו בן משפחה או בן זוג מבצע העברות כספים ללא ידיעתם וללא רשותם.
   • תקיפות סייבר – במקרים של פצחני רשת המנסים לפגוע בחברה, משרד החקירות ייבצע איסוף מודיעיני רחב היקף על מנת לבנות פרופיל מדויק של החשודים בהתאם לדרכי הפעולה שלהם. בנוסף לתהליך איסוף המודיעין, חייבת להתבצע חקירה מתמשכת לאיתור מקור ההונאה עד לעצירתם של הגורמים העבריינים.

   משרד חקירות סייבר

   במקרים בהם אדם או ארגון חושדים שיש נגדם גורם עוין דרך הרשת, מומלץ לפנות אל משרד חקירות סייבר. אנו חיים בעידן הכל יכול להיעשות דרך רשת האינטרנט, כמו שילוח מסרים חשובים, התכתבויות חסויות למורשים בלבד בין ארגוני בטחון, העברות כספים וכדומה. פגיעות של האקרים ופריצות הם בעיות רציניות שמתרחשות מדי יום, ולכן במקרים שיש חשד לתקיפה כדאי לפנות לגורמי חקירה מקצועיים. במיוחד כדאי לפנות  אל ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ. משרד זה בעל ותק רב בכל הנוגע לתחום זה.

   עולם החקירות בעידן האינטרנט

   אין ספק שכל אדם, חברה, ארגון או בעל עסק שברשותם אתר או תכנה המחוברים לרשת האינטרנט יהיו חשופים לאיומים כאלו ואחרים המחייבים הגנה מרבית. ברגע שעולה לכם חשד הכי קטן של איום, פגיעה מגורם עוין או עובד מתנכל, פנו אל חברת ש. כספי ותקבעו מפגש ייעוץ.

   באילו מקרים חשוב לפנות אל משרד חקירות סייבר?

   מומלץ להתייעץ עם משרד החקירות בכל פעם שעולה חשד כי קיימת תקיפה או איום סייבר כנגד הארגון או החברה. חברה זו מעניקה שירותי חקירה ובילוש מגוונים למטרות שונות ובהתאם למצב בשטח. בין השירותים שחברת ש. כספי מציעה קיימים גם:

   • חקירות מודיעיניות – כנגד כל איום יידרש תכנון והתארגנות מוקדמים וחכמים. במקרים בהם ארגון עסקי מותקף על ידי האקרים אלמונים למשל, על משרד החקירות לנתח את האופי, סגנון הפעולה ודרכי ההתנהגות של האקרים, וזאת על ידי איסוף מידע מודיעיני רב. בשיתוף פעולה עם צוות מומחים לענייני רשת והגנת סייבר יהיה ניתן להתחקות אחר מקור האיום ולאתר את התוקפים בהקדם האפשרי.
   • בילוש וריגול אחרי חשודים – בארגונים בהם עולה חשד כנגד אחד מעובדי החברה כי הוא פוגע באינטרסים של הארגון, קיימות מספר טכניקות ודרכים לטפל בזה. ניתן יהיה לעקוב אחר פעולותיו של החשוד ללא ידיעתו, להתקין בסביבתו מכשירי הקלטה, לבצע מעקב דרך הרשת בנוגע לפעולות חשודות, נכסים כספיים זרים שלו וכו'.
   • סכסוך בין בני זוג – במקרים בהם ניתן יהיה לעקוב אחר פעולות חשודות של אחד מבני הזוג דרך האינטרנט.

   מתי כדאי לפנות למשרד חקירות סייבר?

   כל פעם שאתם חושדים כי קיימת תקיפה או איום סייבר כנגד הארגון או החברה שלכם או נגדכם אישית.

   מה צריך לדעת כשפונים בנוגע למודיעין עסקי?

   ראשית חשוב לזכור כי ייתכן והגורם הזדוני פועל מחוץ לגבולות ישראל. במקרים רבים של העברות כספיות ותחקור של חשבונות נזילים, עבירות מסוג זה מתאימות יותר לעבריינים בודדים, בד"כ אנשים מקורבים או בני משפחה.

   אילו שירותים נוספים אנו מציעים מעבר לחקירות סייבר?

   בין השאר, אנו מציעים שירותי חקירות מודיעיניות, כלכליות או במקרים בהם קיים סכסוך בין בני זוג ויש צורך במעקב אחר פעולות חשודות של אחד מבני הזוג.

   אנחנו נתצפת בשבילך השאר פרטים ונפתור את התעלומה