לכל תעלומה אנחנו הכתובת

השאירו פרטים ונגיע לתשובה

  לכל תעלומה אנחנו הכתובת

  השאירו פרטים ונגיע לתשובה

   בלש פרטי

   בלש פרטי המועסק במשרד או פועל עצמאית נותן שירותים עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ואחרים. בין היתר, חקירות שמטרתן היא השגת מידע סמוי הנדרש להם לצורך קבלת החלטות ודרכי פעולה. כל המדע מושג בדרכים חוקיות. הוא נאסף בשיטות שונות. חברת ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע חשוב.

   בלש פרטי בעל רישיון רשמי

   בלש פרטי הינו בעל רישיון הניתן לו ממשרד המשפטים לאחר עמידה במבחנים ובדרישותיו האחרות. המידע המבוקש נאסף ממקורות שונים ובין היתר ממאגרי מידע  קיימים, על ידי מעקבים רגליים ורכובים, תצפיות, לאחר התקנת מצלמות זעירות ומכשירי הקלטה זעירים ועוד. הוא משתמש רבות במשקפות ומצלמות בעלות עדשות מקרבות מיוחדות, במכשירי הקלטה ועוד. הוא נעזר בעת הצורך בתחפושות שונות המסתירות אותו בסביבת הפעולה ועוד. חקירה כלכלית יכולה להתמקד באנשים חייבי כסף לבנק, במתחזים לנכים כלפי חברות ביטוח והמוסד לביטוח לאומי, בשותף עסקי החשוד בהסתרת מידע, בקבלת פרטים על מבצעי שיווק של עסק מתחרה ועוד. חקירות בין אישיות מתמקדות בבגידות אפשריות, בחשד להסתרת רכוש משותף ועוד.  החוקר פועל אך ורק בדרכים חוקיות, שכן, פעילות שאינה חוקית עלולה להפליל אותו. צריך עוד להוסיף כי מידע שהושג שלא כחוק אינו קביל בבתי משפט.

   שימוש בממצאי הדו"ח

   דו"ח מפורט כולל בתוכו תכנים שונים. כך כתובים, תצלומים, סרטונים, תמלילי שיחות של הקלטות והאזנות סתר ועוד. הוא, בהחלט, יכול לשמש את הלקוח בעת הגשת תביעות כולל בבתי משפט. המידע המשתקף ממנו יכול לסייע לו בהחלטות שונות כולל אסטרטגיות. למשל: כניסה לשותפות או נסיגה ממנה, החלטה על גירושין, עיקולים על נכסים שמתגלים אצל חייב ועוד.

   חברה בעלת שם, מוניטין וניסיון עשיר

   חברת ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא כולל ייעוץ לכל מתלבט, שירותים נלווים, הגשת דו"ח מסודר, מחירים נוחים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהתמחות בתחום, ממתן שירות איכותי ללקוחות רבים לאורך שנים ועוד. הם ישמחו להעמיד את יכולותיהם וכישוריהם לטובת נוספים.

   בלש פרטי מחיר

   בלש פרטי מחיר

   בלש פרטי מחיר נקבע על פי סוג החקירה ומהותה. ניתן למצוא חקירות כלכליות, בין אישיות ופרטיות, סייבר, בינלאומיות ואחרות. המידע מושג בדרכים שונות וממקורות מגוונים. מדובר על מידע סמוי הנדרש ללקוח לטובת קבלת החלטות ועוד. חברת ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע רלוונטי.

   בלש פרטי מחיר נוח ומשתלם

   בלש פרטי מחיר נוח ומשתלם נחשב לכדאי עקב התועלת למזמין החקירה. חקירה פרטית דרושה, לרוב, לקבלת מידע על חשד לבגידה, על הסתרת רכוש משותף אצל זוג נשוי ועוד. חקירה כלכלית נועדה להשיג מידע על מתחזה כנכה בפני המוסד לביטוח לאומי או חברות ביטוח פרטיות. אחר הוא על אדם החייב כסף לבנק הרוצה לדעת איזה רכוש ונכסים ברשותו. נוסף יכול להיות על שותף פוטנציאלי לעסקה חשובה ועוד. החומר מתקבל ממקורות מידע קיימים, ממעקבים ותצפיות על אובייקטים חשודים, על ידי הטמנת מצלמות ומכשירי הקלטה סמויים זעירים, האזנות סתר ועוד. ברשות בלש פרטי רישיון מטעם משרד המשפטים. הוא חייב לפעול בדרכים חוקיות ובעיקר תחת החוק המגן על כבוד האדם וחירותו. מידע המושג בדרכים לא חוקיות לא יהיה קביל בבתי משפט. בנוסף, חקירה לא חוקית צפויה עלולה להביא להגשת תלונה על עבירה פלילית.

   שימוש בדו"ח למטרותיכם

   דו"ח מסודר מפרט את כל הפעולות שהתבצעו ומציין את הפרטים שהתגלו. הוא מלווה בעת הצורך, בתמונות, סרטונים, תמלילי שיחות של הקלטות והאזנות סתר ועוד. מזמינו ישתמש בו לצרכיו. בנק, למשל, יכול לעקל נכס שהתגלה אצל חייב, חברת ביטוח לדחות תביעת נכות של מתחזה, איש עסקים ייסוג מכוונה להיכנס למיזם משותף, אישה על גירושין ועוד. גם מידע השולל מעשה שלילי הינו חשוב.

   חברת ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא כולל ייעוץ לכל מתלבט, שירותים נלווים, הגנה על דו"ח בעת תביעות, מחירים נוחים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהתמחות בתחום, ממתן שירות איכותי ללקוחות רבים לאורך שנים ועוד. הם ישמחו לשרת נוספים.

   בלש פרטי מומלץ

   בלש פרטי מומלץ

   בלש פרטי מומלץ מציע שירותיו הנאמנים ללקוחות פרטיים, עסקיים, ציבוריים ואחרים. כולם רוצים לקבל מידע סמוי אשר אינם יכולים להשיגו בכוחות עצמם. הוא נאסף בשיטות ודרכים שונות. החוקר הינו בעל רישיון ממשרד המשפטים ופועל על פי חוקי המדינה. חברת ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע חשוב.

   בלש פרטי מומלץ מגיש דו"ח בסיום כל חקירה

   בלש פרטי מומלץ מגיש דו"ח מסודר המתאר את אופי החקירה והממצאים שהתגלו. ניתן להבחין במספר חקירות אופייניות ומבוקשות. יש כלכליות בנושאים שונים. כך כאשר איש עסקים רוצה לקבל מידע על שותף פוטנציאלי לעסקה משמעותית, מידע מסוג אחר הינו על עובד שמנסה לגנוב מידע פנימי בעסק או שמבצע הונאה אחרת, יש כאלו הרוצים לדעת על פעילויות מתחרים בשוק. לחילופין, בנק המבקש לקבל מידע על רכוש קיים של לקוח החייב לו כספים ועוד. חקירות פרטיות ואישות מתמקדות בניסיון לגילוי בגידות מצד בן זוג, מאיתור רכוש משותף שהוסתר על ידי בן הזוג וכן הלאה. את המידע משיגים על ידי חיפוש במאגרי מידע ייחודיים, מעקבים, תצפיות, התקנת מצלמות ונסתרות בתוך בתים, ציתות והאזנות סתר לאובייקטים ועוד. הבלש משתמש במשקפות ומצלמות בעלות עדשות מיוחדות, במכשירי האזנה, ברכבים ובציוד ייעודי אחר.

   דו"ח ממצה, מקיף ומסודר

   דו"ח מממצה כולל בתוכו תיאורים כתובים על הפעילות ותוצאותיה, תמונות, סרטונים, תמלילי שיחות מהקלטות סמויות ועוד. כל לקוח עושה בו שימוש כרצונו. חלק מקבל החלטות אופרטיביות כמו הימנעות מכניסה למיזם עסקי עם השותף, יש הרוצים להתגרש עקב הממצאים, מנהל יכול לפטר את העובד שמעל ועוד. גם מידע השולל חשדות תורם רבות.

   שירות מחברה מעולה

   חברת ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ ספציפי, שירותים נלווים חשובים, מחירים סבירים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהתמחות בתחום, ממתן שירות איכותי ללקוחות רבים לאורך שנים ועוד. הם ישמחו להעמיד את התשתית הקיימת אצלם לטובת אחרים.

   בלש פרטי מומלץ מגיש דו"ח בסיום כל חקירה

   מחיר בלש פרטי

   מחיר בלש פרטי נקבע על פי סוג החקירה שהוא מתבקש לבצע. הוא מיומן בביצוע חקירות כלכליות, פרטיות בין אישיות ואחרות. הן נועדו למציאת מידע חסוי שהלקוח אינו יכול להשיג בדרך אחרת. הוא נאסף בדרכים ושיטות שונות שכולן חוקיות. חברת ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע רב.

   מחיר בלש פרטי – כמקובל בשוק

   מחיר בלש פרטי אמור להיות נוח והוגן כפי שנהוג לגבות עבור החקירה הנדרשת. צריך להבין כי קיימות הוצאות שונות. כך כאשר מבצעים מעקבים סביב השעון. במקרים רבים יש צורך במספר עוקבים כדי לשמור על קשר עין צמוד עם האובייקט. יש צורך ברכבים ובציוד אחר כמו משקפות, מצלמות עם עדשות מיוחדות, מצלמות זעירות מותקנות בתוך בית, מכשירי האזנה ועוד. מידע אחד נאסף לאחר חיפוש במאגרי מידע ייחודיים תמורת תשלום ועוד. במקרים של חקירות בינלאומיות מתרבות ההוצאות עקב הצורך בטיסות ושהייה בחו"ל. חקירות כלכליות מבוקשות בנושאים שונים. בנק רוצה לקבל מידע על חייב ועל נכסים חסויים שבבעלותו. הוא נדרש לצורך הטלת עיקול. איש עסקים רוצה מידע על שותף פוטנציאלי. הוא יכול להצליב מידע אחר קיים אצלו וכן הלאה. חקירות אישיות מתבצעות לצורך גילוי בגידה, לגילוי נכס שאחד השותפים לחיים הסתיר מהאחר ועוד.

   דו"ח מפורט ועדכני

   דו"ח מפורט מוגש בכתב עם תמונות, סרטונים, תמלילי שיחות מהקלטות ועוד. ההחלטה לפעול על פי המידע משתנה  מלקוח ללקוח. יש הנמנעים מכניסה למיזם עסקי בגללו. איש עסקים יפטר עובד שהתברר כי מעל בתפקידו, בן זוג יפנה להליכי גירושין וכדומה. גם מידע השולל חשדות קודמים מועיל מאוד ומטהר אווירה קיימת.

   שירות מחוקרים מיומנים ומוכשרים

   חברת ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ לכל  מתלבט, שירותים נלווים חשובים, מחירים סבירים ועוד. מנהליה הינם בעלי רישיון ממשרד המשפטים לעיסוק בפעילותם ובעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהתמחות בתחום, ממתן שירות איכותי ללקוחות רבים לאורך שנים ועוד. הם ישרתו בשמחה אחרים.

   מחיר בלש פרטי

   שתף את המוצר

   אנחנו נתצפת בשבילך השאר פרטים ונפתור את התעלומה