לכל תעלומה אנחנו הכתובת

השאירו פרטים ונגיע לתשובה

  לכל תעלומה אנחנו הכתובת

  השאירו פרטים ונגיע לתשובה

   בדיקות האזנה

   בדיקות האזנה – חשיפת האזנות סתר על ידי חוקר פרטי

   נכון להיום ישנם מכשירי האזנה רבים, וכן מכשירי מעקב שניתן להתקין בצורה כזו שגם אם תרגישו שעוקבים אחריכם, לא תדעו היכן מותקן מכשיר ההאזנה או מצלמת המעקב. בגלל זה ש.כספי נכנסים לכנסים לתמונה. משרד החקירות של ש.כספי יערכו בביתכם, במשרד או ברכב חיפוש עם טכנולוגיות מתקדמות לאיתור האזנות ונטרולן. אם אתם רוצים להיות בטוחים שאף אחד לא עוקב אחריכם, או רוצים לדעת אם החשדות שלכם אמיתיים – בעזרתכם של חברת ש.כספי בהחלט תוכלו לקבל תשובות בהקדם האפשרי.

   בדיקות האזנה הנדרשות במגוון רחב של חקירות

   • שותפות עסקית או יריבות עסקית. עשיית עסקים משותפת יכולה להוביל לחשדות רבים ולעיתים אף לריגול. במקרים חברות ולעסקים קטנים, פונים למשרדי חקירות כדי למצוא מכשירי ציתות ולהבין את מקורם.
   • בעל קנאי. במקרה זה המטרה של חוקרה פרטי היא לבדוק ולוודא אם בן/בת הזוג שלהם מרגלים אחריהם באופן לא חוקי או שיש לו תוכנות ריגול נסתרות בטלפון הנייד שלכם.
   • אבטחת מידע. לעיתים אמצעי הריגול מתבצעים דווקא על ידי עובדי החברה שרוצים לגנוב מידע ולמכור אותו במחיר הגבוה ביותר. במקרים כאלה, מומלץ גם לערוך חקירות כלכליות וגם לבדוק את היושרה של העובדים.

   בדיקות האזנה היכן ניתן להחביא ציוד ותוכנות ריגול?

   קו טלפון- למעשה, מדובר באחת השיטות הנפוצות ביותר לאיסוף מידע מיריב. בעבר היה נהוג לעקוב אחר טלפון קווי, אך השימוש הנרחב בטלפונים ניידים רק הפחית את הגורמים המזיקים. בקלות מפתיעה יחסית, ניתן ליישם תוכנת מעקב שתשמש להקלטה והעברת נתונים לגורם חיצוני.

   אבל למה להסתפק רק במכשיר נייד? לפעמים יש שיחות שקורות בין 4 עיניים ויש גם עזרי האזנה כלליים לזה.השימוש באמצעי האזנה כאלה יכול להתבצע אם גורם פורץ לחדר ומתקין את  מכשיר האזנה מראש. אפשרות נוספת היא חוקר פרטי שנושא עמו אמצעי האזנה והקלטה. חשוב לדעת שלפעמים ישנם משדרים מיוחדים שיכולים להאזין לנו מרחוק, וללא צורך בהתקנת ציוד האזנה. כחברת חקירות עם למעלה מ-20 שנות ניסיון בתחום, משרד החקירות ש.כספי רכשו טכניקות חקירה מתקדמות שנתמכות לרוב בטכנולוגיה חדשנית. אם תפנו לעזרתו של חוקר פרטי לביצוע בדיקות האזנה נסתרות בביתכם או במשרדכם, ניתן יהיה לאתר את המיקום בעזרת כלים מתקדמים שיאפשרו לזהות את ההסוואה.

   שתף את המוצר

   אנחנו נתצפת בשבילך השאר פרטים ונפתור את התעלומה